Каталог свадебных платьев для невест.

Где покупать
777China

О компании

Popraw dźwięk w smartfonie. Jak poprawić dźwięk na laptopie: szczegółowe instrukcje

 1. Co to jest ViPER4Windows?
 2. Jak poprawić dźwięk dzięki ViPER4Windows?
 3. Jak być ze słuchawkami plug-in
 4. Co jeszcze możesz zrobić?
 5. Wbudowany system Windows
 6. Specjalne oprogramowanie

Jeśli masz słabą kartę dźwiękową lub słuchawki nie lepsza jakość Jest to możliwe dzięki specjalnemu oprogramowaniu w celu poprawy jakości dźwięku na komputerze lub laptopie bez kosztów pieniężnych.

W tym artykule omówimy, jak poprawić dźwięk na komputerze z systemem Windows za pomocą programu ViPER4Windows. Dzięki temu programowi możesz poprawić głębię i czystość dźwięku, a także zwiększyć bas. Wszystko to można zrobić bez zakłóceń i zniekształceń dźwięku.

Co to jest ViPER4Windows?

Programy poprawiające jakość dźwięku z reguły mają bardzo złą reputację - faktem jest, że nie ma cudów, a za pomocą oprogramowania nagle nie usłyszymy na wbudowanej karcie dźwiękowej lub słuchawkach z telefonu jakości dźwięku, która zachwyci melomana. Nie oznacza to jednak, że dla niewielkiej, ale raczej znaczącej poprawy, musimy natychmiast wziąć portfel - można to zrobić za pomocą programu.

Jeden z najlepsze programy aby poprawić jakość dźwięku, zwłaszcza dla Androida, jest ViPER, jednak nie każdy wie, że ViPER jest również dostępny dla komputerów i laptopów z Windows.

Oprogramowanie ViPER służy do poprawy jakości dźwięku na różnych urządzeniach i systemach. Oczywiście najpopularniejszą opcją jest ViPER4Android, czyli ViPER dla Androida. To jest oprogramowanie jest do ściągnięcia za darmo i jest bardzo popularny, głównie dlatego, że w rzeczywistości daje pozytywne wyniki - możesz go użyć do wzmocnienia basu, wyczyszczenia dźwięku, edycji korektora, włączenia wyrównania dźwięku itp. Wersja Windows jest mniej znana, ale działa równie dobrze.

W przeciwieństwie do oprogramowania oferowanego przez producenta słuchawek lub kart dźwiękowych, ViPER4Windows wprowadza efekty, które nie są sztucznie nakładane na dźwięk. Aby działać poprawnie, musisz zainstalować program ze sterownikami.

Jak poprawić dźwięk dzięki ViPER4Windows?

Teraz przechodzimy bezpośrednio do instrukcji - jak poprawić dźwięk na laptopie lub komputerze za pomocą programu. Na szczęście nie jest to trudne. Najpierw pobierz oprogramowanie i zainstaluj je na swoim komputerze.

Po zakończeniu instalacji należy wybrać urządzenie, które musi poprawić jakość dźwięku programu ViPER4Windows. Wybierz z listy urządzenie dźwiękowe domyślny, którego używasz. W moim przypadku jest to zestaw słuchawkowy Creative - jednak jeśli używasz tylko wbudowanej karty dźwiękowej, najprawdopodobniej będziesz miał element „Głośniki” z Realtek HD Audio.


W moim przypadku jest to zestaw słuchawkowy Creative - jednak jeśli używasz tylko wbudowanej karty dźwiękowej, najprawdopodobniej będziesz miał element „Głośniki” z Realtek HD Audio

Jeśli nie wiesz, które urządzenie ma odtwarzać dźwięk domyślnie, kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę głośnika na panelu Zadania Windows i wybierz „Urządzenia do odtwarzania”. Na liście urządzeń sprawdź, co jest domyślnie zaznaczone - tutaj znajdziesz typ urządzenia (na przykład Głośniki) i nazwę (na przykład Realtek HD Audio). Gdy już wiesz, które urządzenie jest używane do odtwarzania, wybierz je w oknie programu. Zostaniesz poproszony o ponowne uruchomienie komputera.

Po ponownym uruchomieniu systemu przejdź do menu Start i wybierz ViPER4Windows. Zostanie wyświetlone okno programu ze wszystkimi dostępnymi opcjami. Przede wszystkim musisz aktywować pracę za pomocą sterowania mocą po lewej stronie. Po aktywacji możesz korzystać z innych funkcji.


Dostępne są trzy opcje, które można aktywować - Tryb muzyczny (tryb muzyczny), Tryb filmowy (tryb wideo) i Freestyle (ogólny). W każdym trybie znajdziesz różne ustawienia dostępnych funkcji.


Wśród dostępnych opcji:

 • ViPER XBass - naturalne wzmocnienie basów;
 • ViPER XClarity - naturalne wyjaśnienie dźwięku;
 • ViPER Cure Tech + - ochrona na długie słuchanie muzyki;
 • Surround - kilka trybów dźwięku przestrzennego;
 • Korektor - korektor z kilkoma gotowymi schematami;
  Kompresor dźwięku;
 • Inteligentna głośność - automatyczna korekcja głośności (przydatna w przypadku wideo).

Wszystkie te opcje można dostosować do własnych potrzeb. Najlepszą jakość odtwarzania można uzyskać, poprawiając bas i czyszcząc dźwięk. W dowolnym momencie możesz włączyć / wyłączyć program za pomocą przełącznika „Power”, dzięki czemu możesz sprawdzić różnicę przed i po zainstalowaniu ulepszeń.

Oczywiście wszystkie trzy tryby (muzyka, wideo i ogólnie) pozwalają na ustawienie oddzielnych ustawień dla każdej formy słuchania. Ponadto wszystkie ustawienia można zapisać jako plik (Zapisz ustawienia), a następnie załadować (Załaduj ustawienia).

Nasza pierwsza wskazówka wyda się dziwna: załóż słuchawki i włącz muzykę. Przyzwoite słuchawki nauszne lub douszne, jeśli są właściwie używane, zapewniają więcej możliwości dźwiękowych niż jakiekolwiek bardzo drogie bezprzewodowe urządzenia Bluetooth, nawet te, które nie są tanie hałas otoczenia . Faktem jest, że sygnał muzyczny słuchawek trafia bezpośrednio do ucha.

Aby wydobyć maksymalny dźwięk ze słuchawek, zacznijmy od prostego. Upewnij się, że słuchawki pasują do ucha. W niektórych modelach bardzo trudno jest określić, gdzie jest właściwy kanał i gdzie jest lewy kanał - są one podpisane małymi literami w najbardziej nieoczekiwanym miejscu. Oczywiście istnieją style muzyczne, w których nie ma to większego znaczenia, ale lepiej jest nadal słuchać nagrania w formie, w jakiej było ono przeznaczone przez producenta.
Tu zaczyna obowiązywać prawo stereo: za pomocą dwóch prawidłowo ustawionych słuchawek można usłyszeć znacznie więcej szczegółów niż za pomocą jednego głośnika bezprzewodowego. I dwie takie dynamiki będą musiały być monitorowane przez cały czas, tak aby pozostały w równej odległości od ucha i pod tym samym kątem. W słuchawkach ten problem nie występuje.
Kolejna elementarna wskazówka: poeksperymentuj z pozycją głośnika w górnych słuchawkach. Przesuń kubki wyżej, niżej, obróć - i usłysz, jak zmienia się dźwięk. K musi się przyzwyczaić.


Jak być ze słuchawkami plug-in


Jak być ze słuchawkami plug-in

Jeśli poduszki na słuchawkach nie pasują do siebie, nic dobrego z tego nie wyniknie. Niektórzy ludzie mają szczęście - po prostu wkładają słuchawki do uszu, naciskają je trochę - i wszystko jest idealne. Dopasowane zakładki zapewniają dobrą izolację basów i dźwięków, a tym samym optymalny dźwięk.
A ktoś próbuje poduszek na uszy o różnych kształtach i rozmiarach, a mimo to nie może osiągnąć akceptowalnego wyniku, który wpływa na jakość i głośność dźwięku. W takim przypadku całkiem możliwe jest osobne zakupienie kart lub klipów. Mała wskazówka: lewy i prawy kanał słuchowy mogą mieć całkiem inny rozmiar i wymagają różnych nakładek. Jeśli problem nie został rozwiązany, spróbuj otworzyć usta i włożyć górną krawędź ucha jedną ręką podczas wkładania słuchawki. Spowoduje to nieznaczne otwarcie kanału.
Słuchawki douszne są trzymane na zewnętrznej stronie ucha i niestety nigdy nie dają takiego dźwięku jak wkładki próżniowe.

Co jeszcze możesz zrobić?


Co jeszcze możesz zrobić

Jeśli słuchasz muzyki wyłącznie ze smartfona, spróbuj kupić przenośny odtwarzacz lub. Będziesz zaskoczony różnicą w dźwięku nawet w stosunkowo niedrogich modelach, nie wspominając o jakości HD.
Ale ogólnie, jeśli nie jesteś zadowolony z dźwięku swoich słuchawek, kup. W naszym sklepie Kovon Ukraine znajdziesz modele na każdy gust i budżet!

Jeśli dźwięk, który odtwarza wbudowane głośniki laptopa, nie pasuje, najbardziej logicznym sposobem na poprawę jego jakości byłoby zakupienie zewnętrznych głośników. Możesz jednak zrezygnować z zakupu dodatkowego sprzętu, jeśli jest on prawidłowo używany do poprawiania dźwięku.

Wbudowany system Windows

Każdy właściciel laptopa znalazł się w sytuacji, w której ani głośność, ani jakość dźwięku nie wystarczały do ​​wygodnego słuchania muzyki lub oglądania filmu. Możesz naprawić tę lukę za pomocą wbudowanych narzędzi systemu.

Jeśli po ustawieniu głośników podczas świszczącego oddechu sapią, otwórz ponownie korektor i opuść pierwsze 2-3 suwaki. Niestety, w ogóle nie ma takich ustawień. karty dźwiękowe . Jeśli nie widzisz karty Ulepszenia we właściwościach głośnika lub jest karta, ale nie możesz aktywować korektora, nie będziesz w stanie poprawić dźwięku na laptopie za pomocą wbudowanych narzędzi.

Ponadto skręcenie korektora do maksimum może prowadzić do obniżenia jakości dźwięku i szybkiej awarii głośników laptopa. Dlatego stosowanie tej metody nie jest zalecane. Lepiej jest mieć zwykły system głośników i podłączyć go do laptopa, zamiast zastępować wbudowane głośniki laptopa.

Specjalne oprogramowanie

Jeśli wbudowane narzędzia do strojenia audio nie pomogą, spróbuj użyć programu SRS Audio Essentials. Pozwala poprawić dźwięk na laptopie bez konieczności zakupu głośników.

 1. Zainstaluj program i uruchom ponownie komputer.
 2. Uruchom SRS Audio Essentials i zminimalizuj okno.
 3. Otwórz panel sterowania. Wybierz widok „Małe ikony” i przejdź do sekcji „Dźwięk”.
 4. Upewnij się, że urządzenie odtwarzające ma domyślnie zainstalowane głośniki SRS Audio Essentials.

Jeśli inne urządzenie jest oznaczone znacznikiem, aby odtworzyć dźwięk, kliknij prawym przyciskiem myszy głośniki programu i kliknij „Użyj domyślnie”. Jeśli inne urządzenie jest oznaczone znacznikiem, aby odtworzyć dźwięk, kliknij prawym przyciskiem myszy głośniki programu i kliknij „Użyj domyślnie”

Po wybraniu właściwego urządzenia zamknij panel sterowania i powróć do okna programu. Odtwórz dowolny plik audio, aby sprawdzić jakość dźwięku. Program oferuje cztery tryby odtwarzania: muzyka, gry, filmy, głos. Po wybraniu każdego trybu SRS Audio Essentials automatycznie wybiera optymalne ustawienia brzmiące.

Przycisk obok ciebie umożliwia przełączanie między urządzeniami - głośnikami zewnętrznymi, wbudowanymi głośnikami laptopa i słuchawek. Aby uzyskać najlepszą jakość dźwięku, wybierz wbudowane głośniki i rodzaj odtwarzanej treści. Przycisk obok ciebie umożliwia przełączanie między urządzeniami - głośnikami zewnętrznymi, wbudowanymi głośnikami laptopa i słuchawek

Jeśli dźwięk nadal ci nie odpowiada, kliknij przycisk Zaawansowane. Pojawi się dodatkowe menu z sześcioma suwakami. Ręcznie dostosuj je, aby zmaksymalizować jakość. Zazwyczaj, aby uzyskać zauważalną poprawę, wystarczy wybrać typ urządzenia i treści audio. Jedynym minusem SRS Audio Essentials jest płatny program , w dostępie demo nic nie możesz zmienić.
Jeśli dźwięk nadal ci nie odpowiada, kliknij przycisk ZaawansowaneНовостиСвадебное платье для полных невест
При выборе свадебного платья избегайте: 1. Не выбирайте свадебное платье с пышными рукавами. Выбрав такое платье вы заранее привлекаете внимание к своим рукам. Если у вас полные руки, то стоит этого избегать.

Аренда платья для фотосессии ????
Вы часто видите красивые фотокарточки девушек в роскошных платьях    Большинство думают, что не смогут себе позволить данную фотосессию, ведь покупать платье " на один раз" никому не хочется    Для

Женские платья оптом от производителя в Пятигорске
Я являюсь владельцем небольшого магазина женской одежды. Мой бизнес зависит в том числе и от поставщиков. Когда случаются перебои с поступлением заказов в мой магазин, это негативно влияет на мой доход.

Свадебные платья
Как правильно выбрать свадебное платье — вот вопрос, с которым неизбежно сталкивается любая невеста. Вопрос, способный повергнуть в панику даже тех, кто совершенно точно знает, чего хочет, — предлагаемый

Салон свадебных платьев на таганке
Элитный свадебный салон La Sposa De La Rosa предлагает ознакомиться с каталогом платьев 2017 года от ведущих мировых брендов, где вы можете посмотреть фото и цены моделей, выбрать для себя понравившиеся

Свадебные платья украинских дизайнеров
Огромное количество влюбленных пар принимают решение узаконить свои отношения и отметить это в кругу своих самых близких друзей и родственников. Торжественное мероприятие, такое как свадебные платья украинских

Платья на свадьбу больших размеров
Свадьба – прекрасный праздник, на котором по-королевски хочет выглядеть любая дама. Бесспорно, главным действующим лицом будет невеста. Но и другие приглашенные женщины тщательно относятся к выбору

Свадебное платье пышное без колец
Отличительная черта свадебного платья – пышность юбки. Каждая девушка с детства мечтает о ниспадающем струящемся подвенечном наряде. Достигается такой эффект за счет поддевания под платье особого подъюбника.

Свадебное платье без колец пышное
Как правильно выбрать свадебное платье — вот вопрос, с которым неизбежно сталкивается любая невеста. Вопрос, способный повергнуть в панику даже тех, кто совершенно точно знает, чего хочет, — предлагаемый

Кружевное свадебное платье с длинными
Белые кружевные платья являются современной и весьма востребованной моделью свадебного одеяния. В последнее время дизайнеры всего мира все чаще отказываются от многослойных длинных платьев в пользу легкости


2006-2015 © www.777china.com Интернет магазин не работает. По вопросам покупки домена обращайтесь Email: 777@777china.com
 • Магазин не работает! Заказы не принимаются

 • Rambler's Top100 Rambler's Top100