Каталог свадебных платьев для невест.

Где покупать
777China

О компании

Jak anulować subskrypcję aktualizacji będących w kontakcie. Jak zrezygnować z subskrypcji osoby w VK

 1. Od wysyłki do e-maila
 2. Od jakiegoś użytkownika
 3. Anuluj subskrypcję na stronie użytkownika
 4. Drugi sposób
 5. Lekcja wideo: jak szybko wypisać się z listy osób w VK
 6. Jak zrezygnować z subskrypcji osoby w VC przez telefon

Internet i sieci społecznościowe są dziś jak dwie całe części jednego jabłka. Teraz prawie każda sekunda jest zarejestrowana w określonej sieci społecznościowej. Komunikacja z przyjaciółmi pozwala nam czerpać maksymalną przyjemność z samego procesu. Różnorodne rozrywki, takie jak VKontakte, dają możliwość posiadania dobrego i wolnego źródła rekreacji.

Od wysyłki do e-maila

VKontakte ma taką funkcję. Jeśli ktoś zostanie dodany do ciebie jako przyjaciel lub wydarzy się inne ważne wydarzenie e-mail (które wpisałeś podczas rejestracji lub później) wysyłany jest list odpowiedniego typu: „Taki użytkownik został dodany do Ciebie jako przyjaciel”. Z czasem takie „interesujące” listy gromadzą ogromną ilość, a Twoja skrzynka pocztowa może być całkowicie zapełniona.

Jeśli przyszedłeś na swój adres e-mail i po raz kolejny zobaczyłeś, że list z nowymi aktualizacjami pojawił się ponownie, nie spiesz się z rozpaczą. Wypisz się z tego interesującego newslettera, który możesz bardzo szybko i prosto. Na końcu listu zwróć swoją cenną uwagę na wiersz „Możesz ograniczyć lub anulować alert do wiadomości e-mail w ustawieniach”. Kliknij link i dostosuj, jak chcesz.

Od jakiegoś użytkownika

Rozwiązaliśmy adres e-mail . Idziemy dalej. Jedną z najpopularniejszych funkcji Vkontakte jest możliwość subskrybowania stron interesujących osób. Jeśli kiedyś subskrybujesz aktualizacje, na przykład gwiazdy, a teraz nie są już dla ciebie interesujące (na przykład nie mają już interesujących), to prawdopodobnie zastanawiasz się, jak zrezygnować z subskrypcji w sieci społecznościowej VKontakte z tych już nieciekawych stron?

Aby rozpocząć, musisz przejść do strony osoby, z której strony chcesz się wypisać. Tam pod awatarem zobaczysz napis „Subskrybujesz”. Najedź myszką na ten napis, a zobaczysz odpowiednie okno pop-up. „Wysłałeś prośbę znajomego do tego użytkownika, a także subskrybujesz jego aktualizacje strony. Anuluj”. Oto odnośnik do „Anuluj”, wystarczy kliknąć. Wszystko Teraz w twoich „wiadomościach” nie będzie więcej informacji od tego użytkownika. A ty z kolei nie będziesz wymieniony w swoich subskrybentach.
Jeśli chcesz zrezygnować z subskrypcji swojego fana, fana, musisz przejść do strony z subskrybentami i kliknąć krzyżyk obok awatara osoby, którą chcesz usunąć. Następnie użytkownik zostanie usunięty z subskrybentów. A także zostanie na czarnej liście.

Jak zrezygnować z subskrypcji VKontakte teraz już wiesz. Jak widać, w tych działaniach nie ma absolutnie nic trudnego. Nawiasem mówiąc, jeśli nie chcesz, aby osoba, której „nie wypisałeś”, znalazła się na czarnej liście, po chwili usuń ją stamtąd. Nie będzie już subskrybować twoich aktualizacji, ale jednocześnie nie będzie na czarnej liście. Taka jest mała sztuczka. Aby usunąć użytkownika z czarnej listy, przejdź do strony VKontakte, a następnie do „Moje ustawienia”, wybierz kartę „Czarna lista”, znajdź żądanego użytkownika na tej liście (możesz nawet użyć wyszukiwania) i kliknij przycisk „Usuń z listy” znajduje się tuż obok awatara i nazwy żądanego użytkownika.

Dowiedzieliśmy się już, że kiedy wysyłasz prośbę o przyjaciel do osoby, automatycznie zostajesz przeniesiony do statusu jego subskrybenta (patrz). Teraz zobaczysz jego aktualizacje w wiadomościach. Będąc na liście subskrybentów, będziesz tak długo, jak dana osoba nie doda Cię jako przyjaciela lub usunie cię (zobacz).

Ale ty sam możesz zmienić zdanie. A teraz pokażę ci, jak zrezygnować z subskrypcji osoby z VC .

Anuluj subskrypcję na stronie użytkownika

Przejdź do strony osoby, do której wysłałeś aplikację. Możesz spróbować ponownie napisać do niego o potrzebie przyjęcia Cię jako przyjaciela (patrz). Ale musimy dowiedzieć się, jak się z niego wypisać.

Pod awatarem użytkownika znajdź i kliknij przycisk „Subskrybujesz”. Otworzy się menu - kliknij „Anuluj subskrypcję”.

Drugi sposób

Otwórz sekcję „Przyjaciele”. Przejdź do menu „Żądania znajomych” i otwórz kartę Wychodzące. Oto wszyscy użytkownicy, których subskrybujemy. Kliknij przycisk „Anuluj subskrypcję”.


Lekcja wideo: jak szybko wypisać się z listy osób w VK

Wniosek

Użyj dowolnej z tych metod, aby anulować aplikację i zatrzymać odbieranie aktualizacji użytkownika.


Vkontakte

Aktywni użytkownicy sieci społecznościowej Vkontakte często dodają przyjaciół ludzi, którzy są nimi zainteresowani, którzy mogą zostawić ich jako subskrybentów. Jednocześnie możliwe jest przeglądanie aktualizacji osoby, której subskrybujesz, ale nie jest ona wyświetlana na liście znajomych. Jak zrezygnować z subskrypcji takich osób opisano w naszym artykule.

Przejdź do strony osoby, z której aktualizacji chcemy się wypisać. Pod zdjęciem znajduje się przycisk „Wypisz” i kliknij go śmiało. Gotowe, teraz nie widzisz aktualizacji, które pojawiają się w ta osoba na stronie.

Czasami pojawia się pytanie, jak zrezygnować z subskrypcji osoby w VK, jeśli ograniczył dostęp do swojej strony. Aby to zrobić, wykonaj następujące czynności:

 1. Wchodzimy w „Moi przyjaciele”
 2. Wybierz z rozwijanej listy „Żądania do znajomych”, a następnie wybierz „Wychodzące”.
 3. Pojawi się lista osób, które subskrybujesz. Obok profilu znajduje się przycisk „Anuluj żądanie i anuluj subskrypcję”, który należy kliknąć, aby odtworzyć określoną akcję.


Obok profilu znajduje się przycisk „Anuluj żądanie i anuluj subskrypcję”, który należy kliknąć, aby odtworzyć określoną akcję

Jeśli ktoś po prostu usunął Cię ze znajomych, ale jego aktualizacje strony nadal pojawiają się w Twoim kanale wiadomości, oznacza to, że pozostałeś w jego subskrybentach. Aby rozwiązać problem, przejdź do „Żądania znajomych”, a następnie do „Żądania wychodzące”, znajdź potrzebną osobę z listy i kliknij przycisk „Wypisz”.

Jak zrezygnować z subskrypcji osoby w VC przez telefon

Jeśli wiesz. Do kogo subskrybujesz, możesz zrezygnować z subskrypcji w prosty, sprawdzony sposób: przejdź na stronę użytkownika i znajdź napis „Wysłałeś żądanie”. W awatary kliknij raz tę wiadomość i kliknij wiadomość „Anuluj żądanie”. Gotowe - natychmiast anulujesz subskrypcję użytkownika.

Jeśli nie wiesz, do kogo jesteś zapisany, przejdź na swoją stronę w telefonie, poszukaj napisu „Subskrypcje”, po kliknięciu którego wypadnie lista użytkowników z Twoją subskrypcją. Aby anulować subskrypcję, wystarczy kliknąć odpowiedni przycisk obok profilu użytkownika.

Tutaj w zasadzie wszystkie informacje o tym, jak zrezygnować z subskrypcji osoby z sieci społecznościowej V Kontakte. Można to zrobić za pomocą komputera lub telefonu - w każdym razie ta operacja nie zajmuje dużo czasu. Okresowo zaleca się sprawdzenie listy osób, które subskrybujesz, ponieważ po usunięciu z listy znajomych są one automatycznie przekazywane do statusu subskrybenta.

Witajcie panie i panowie, porozmawiajmy o bólu ?! Tutaj zobaczymy, jak wypisać się z VKontakte od osoby, jak dowiedzieć się, kto wypisał się z VKontakte - kto od znajomych wyrzuciłby Cię jako subskrybenta, jak wypisać się z grup VKontakte publiczne strony , gry, aplikacje i natrętne wiadomości.

Twoja uwaga zostanie zaoferowana na kilka sposobów, aby rozwiązać problem z subskrybentami, a także - dla początkujących, trochę wglądu w historię. Do roku 2011 w VC pod awatarem dowolnej strony znajdowały się dwa przyciski - „subskrybuj aktualizacje” i „dodawaj jako przyjaciół”, które moim zdaniem dokładniej i poprawnie udostępniały sławnych, interesujących pisarzy i tych, którzy chcą się komunikować i być przyjaciółmi. W październiku odebrano prawo wyboru - przyjaciele i abonenci zostali oślepieni w jedną wielką „kupę”, rozpoczęła się era „govnozvezd” ...

Jak subskrybować VKontakte.
Wystarczy kliknąć przycisk „dodaj do znajomych”, automatycznie staniesz się subskrybentem, a to nie zależy od tego, czy dana osoba odwzajemnia lub ignoruje Twoją ofertę. Stajesz się także subskrybentem, jeśli jakiś slyly.opy poprosił o ciebie jako przyjaciela, a po kilku dniach usunął cię z nich.

Teraz nie trzeba pisać dobrze, interesować strony, wystarczy dodać tysiące znajomych, a następnie po cichu upuścić ich w subskrybentach, a to wszystko - popularna strona „gówno” jest już gotowa. Dzięki niewielkiemu ruchowi ręki subskrybenci VKontakte z poziomu prof. sprawność fizyczna stała się wskaźnikiem osobowości osobowości.

№1 Jak wypisać się z VKontakte od osoby.
Jeśli się poddałeś konkretna osoba , przejdź do strony tego użytkownika, zwróć uwagę na kolumnę z awatarem, przesuń oczy w dół. Zobaczysz kilka sekcji: znajomi, znajomi online, interesujące strony, a następnie cztery linki. Kluczowym jest usunięcie ze znajomych, kliknięcie i oczekiwanie na odświeżenie strony. Pojawią się dwa dodatkowe linki, kliknij - blokuj ..., aby nie tylko wypisać się z osoby VKontakte, pozbyć się subskrypcji, ale także zamknąć pełny dostęp szkodnika na swojej stronie. Nie będzie mógł napisać do ciebie, ale nawet spojrzeć na twoje notatki na ścianie.

№2 Jak dowiedzieć się, kto wypisał Vkontakte.
Aby dowiedzieć się, kto rażąco upuścił cię do subskrybentów Vkontakte, otwórz swoją stronę. Po lewej stronie awatara kliknij link - „Moi znajomi”, w zaktualizowanym oknie po prawej stronie zobaczymy jeszcze trzy - „Wszyscy przyjaciele”, „Przyjaciele online”, kliknij - „Żądania znajomych”. Pod nim będą jeszcze trzy, naciskamy - „Aplikacje wychodzące”.

Zanim otworzysz cały gang przebiegłości. „Govnozvezd”, te bardzo diabły poprosiły cię o przyjaciela, a potem po cichu upuściły cię do subskrybentów kontaktowych. Dla szczególnie aroganckich możesz zastosować metodę numer 1, dla tych, którzy nie obrzydzili twojej strony - użyj przycisku „Anuluj aplikację i anuluj subskrypcję”. Jak widać, nie jest tak trudno dowiedzieć się, kto wypisał się z Vkontakte, sprawdzać wychodzące żądania od czasu do czasu, nie dopuścić do rozprzestrzeniania się, sieć społecznościowa będzie trochę czystszy.

№3 Jak zrezygnować z subskrypcji vkontakte.
Ta metoda ma zastosowanie do publicznych stron użytkowników (podobnych do grup), na które subskrybujesz na czyjąś prośbę lub osobiste zainteresowania. Możesz zobaczyć je na dole kolumny z awatarem - „ Ciekawe strony „ Aby zrezygnować z subskrypcji stron, znajdujemy się poniżej awatara „Moi subskrybenci” - kliknij.

Pojawi się okno z przyciskami: „Subskrybenci” to osoby, które przesłały aplikację, aby zostać przyjaciółmi i nie otrzymały jeszcze zgody, „Interesujące strony” to te, do których jesteś subskrybowany, kliknij. Aby pozbyć się subskrypcji zapomniane strony VKontakte kliknij słowo „Anuluj subskrypcję”. W ten sposób pozbędziesz się napływu niepotrzebnych wiadomości i wiadomości.

№4 Jak zrezygnować z subskrypcji grup VKontakte.
Po tym, jak zechciałeś dowiedzieć się, kto zrezygnował z subskrypcji VKontakte, umył się z „gwiazd” kontaktu, dodatkowych publicznych stron, polecam nie przestawać na tym, co zostało osiągnięte i kontynuować walkę ze spamem informacyjnym. Przydatne jest także anulowanie subskrypcji grup VKontakte, w których utraciłeś zainteresowanie. Ponownie zwróć uwagę na menu po lewej stronie awatara, kliknij „Moje grupy”, kliknij nazwę dodatkowej. A teraz po prawej stronie pod zdjęciem grupy naciskamy - „Wyjdź z grupy”.

Następnie w menu po lewej stronie ponownie kliknij frazę „Moje grupy”, wybierz następną „ofiarę” .... W taki prosty sposób możesz zrezygnować z subskrypcji niepotrzebnych grup VKontakte i pozostawić subskrypcję tylko tym, którzy naprawdę Cię uzależnili.

Do wypisania się z grup nie polecam używania programy innych firm I aplikacje ala botovod - w najlepszym razie otrzymasz zakaz na dwa tygodnie, w najgorszym wypadku będziesz na zawsze pozbawiony kontaktu. Jak mówią - trzymaj się z dala od grzechu, spróbuj wypisać swoje grupy VKontakte za pomocą piór, będzie to bardziej niezawodne i bezbolesne.

№5 Jak zrezygnować z gier i aplikacji VKontakte.
Znudzone gry, które stały się niepotrzebne aplikacje VKontakte to także śmieci informacyjne. Możesz pozbyć się wszelkiego rodzaju wiadomości i przypomnień, klikając przycisk w menu - „Aplikacje”. W oknie, które zostanie otwarte, na górze znajdziemy „Moje aplikacje” i „Alerty”. W aplikacjach przesuń kursor myszy w prawy górny róg ramki aplikacji, pojawi się krzyż, kliknij i pożegnaj się.

W alertach możemy po prostu zablokować wysyłanie alertów z specyficzna aplikacja . Jeśli nie widzisz przycisku „Aplikacje”, kliknij - „Moje ustawienia” - „Ogólne”, sprawdź niezbędne elementy menu, odśwież stronę.

To wszystko, teraz wiesz, jak zrezygnować z subskrypcji VKontakte od osoby, jak dowiedzieć się, kto zrezygnował z subskrypcji, a raczej bezczelnie upuścił cię do subskrybentów, jak wypisać się z gier i aplikacji VKontakte. Korzystaj z wiedzy dla dobra siebie i ludzi. Powodzenia!

Pozdrawiam
Denker.НовостиСвадебное платье для полных невест
При выборе свадебного платья избегайте: 1. Не выбирайте свадебное платье с пышными рукавами. Выбрав такое платье вы заранее привлекаете внимание к своим рукам. Если у вас полные руки, то стоит этого избегать.

Аренда платья для фотосессии ????
Вы часто видите красивые фотокарточки девушек в роскошных платьях    Большинство думают, что не смогут себе позволить данную фотосессию, ведь покупать платье " на один раз" никому не хочется    Для

Женские платья оптом от производителя в Пятигорске
Я являюсь владельцем небольшого магазина женской одежды. Мой бизнес зависит в том числе и от поставщиков. Когда случаются перебои с поступлением заказов в мой магазин, это негативно влияет на мой доход.

Свадебные платья
Как правильно выбрать свадебное платье — вот вопрос, с которым неизбежно сталкивается любая невеста. Вопрос, способный повергнуть в панику даже тех, кто совершенно точно знает, чего хочет, — предлагаемый

Салон свадебных платьев на таганке
Элитный свадебный салон La Sposa De La Rosa предлагает ознакомиться с каталогом платьев 2017 года от ведущих мировых брендов, где вы можете посмотреть фото и цены моделей, выбрать для себя понравившиеся

Свадебные платья украинских дизайнеров
Огромное количество влюбленных пар принимают решение узаконить свои отношения и отметить это в кругу своих самых близких друзей и родственников. Торжественное мероприятие, такое как свадебные платья украинских

Платья на свадьбу больших размеров
Свадьба – прекрасный праздник, на котором по-королевски хочет выглядеть любая дама. Бесспорно, главным действующим лицом будет невеста. Но и другие приглашенные женщины тщательно относятся к выбору

Свадебное платье пышное без колец
Отличительная черта свадебного платья – пышность юбки. Каждая девушка с детства мечтает о ниспадающем струящемся подвенечном наряде. Достигается такой эффект за счет поддевания под платье особого подъюбника.

Свадебное платье без колец пышное
Как правильно выбрать свадебное платье — вот вопрос, с которым неизбежно сталкивается любая невеста. Вопрос, способный повергнуть в панику даже тех, кто совершенно точно знает, чего хочет, — предлагаемый

Кружевное свадебное платье с длинными
Белые кружевные платья являются современной и весьма востребованной моделью свадебного одеяния. В последнее время дизайнеры всего мира все чаще отказываются от многослойных длинных платьев в пользу легкости


2006-2015 © www.777china.com Интернет магазин не работает. По вопросам покупки домена обращайтесь Email: 777@777china.com
 • Магазин не работает! Заказы не принимаются

 • Rambler's Top100 Rambler's Top100